Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
Lütfen Türkçe Versiyon için Tıklayınız >>> Please Click for English Version >>>
Lütfen İletişim Bilgileri için Tıklayınız >>>
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ TURBOSARJ HAKKINDA İLETİŞİM
Akden Turbo 2018 yılının Altın Distribütörü...
Akden Turbo 2017 yılının Altın Distribütörü...
Akden Turbo 2016 yılının Gümüş Distribütörü...
Akden Turbo 2015 yılının Altın Distribütörü...
Akden Turbo - Garrett Yetkili Merkezi (GAC)
Akden Turbo 2014 Yılında Ortadoğu-Afrika Bölgesi'nin en iyi distribütörü seçildi.
Lütfen Tüm Duyurular için Tıklayınız >>>
Mail Order Formumuz Yayında...
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
Aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup, (0212) 3461155 veya (0212) 3461160'a fakslayabilir veya sales@turboakden.com adresine mail atabilirsiniz.
 
 
ÖNEMLİ UYARILAR :
 
1- Bankanız, size verdiği kartı SADECE hamili tarafından kullanılabileceğini ve kartın ARKASININ İMZALANMADIĞI takdirde,  kartın ve işlemin geçersiz olacağını hükme bağlamıştır. Bu husus pek çok kredi kartlarının üzerinde “BU KART BAŞKASINA DEVREDİLEMEZ" ve  "İMZALANMADIĞI TAKDİRDE GEÇERSİZDİR" şeklinde açıkça yer almaktadır.
 
2-Kendinize veya şirketinize fatura ettirdiğiniz alımlarınızla ilgili yaptığınız kredi kartı ödemesi; şirketimizin hesabına BANKA HAVALESİ OLARAK GEÇMEKTEDİR. Bu nedenle kredi kartı ödemenizde ayrıca KASA MAKBUZU VERMEMİZ MÜKERER İŞLEME YOL AÇTIĞINDAN, MÜMKÜN OLAMAMAKTADIR. Muhasebeciniz size bu konularda bilgi verecektir. Elinizdeki slip BANKA DEKONTU YERİNE GEÇMEKTEDİR.
 
3- .MAIL ORDER formunu, kullanmak istediğiniz Kredi Kartınız için tamamen doldurunuz. Bankalar formun TAM dolu olmasını istemektedirler. Ayrıca yeni POS makinaları kartınızın güvenlik kodunu da sormaktadır. Bu nedenler 3 haneli CVC2 kodu da kartınıza bakarak doldurunuz. Kart şahsa ait bir kart ise, fakat şirketinize faturalatmak istiyorsanız; FORMU ŞAHSEN İMZALAYIP GÖSTERİLEN YERE ŞİRKET KAŞESİNİ BASINIZ VE TEKRAR İMZALAYINIZ. Mail Order formlarının ıslak imzalı asıllarını bankamız istediğinden, KARGO veya POSTA İLE ŞİRKETİMİZE GÖNDERMEYİ UNUTMAYINIZ.